Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Staff Directory

Perpustakaan Sultan Badlishah

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email No.Tel
KETUA PERPUSTAKAAN
Azizah Khasim Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Jabatan/Ketua Unit aziza655@uitm.edu.my 04-456 2226
PUSTAKAWAN
Noor Azlin Abdullah Pustakawan Kanan Ketua Unit noorazlin@uitm.edu.my 04-456 2227
Mohd Amiruddin Mohd Nasir Pustakawan Kanan Ketua Unit mohdamiruddin@uitm.edu.my 04-456 2224
Atirah Ruslan Pustakawan Kanan Ketua Unit atirah649@uitm.edu.my 04-456 2232
PENGURUSAN PERPUSTAKAAN (UNIT PENTADBIRAN)
Hasrizal Md Hasan Pembantu Pustakawan Kanan Staf hasri789@uitm.edu.my 04-456 2228
Muzammil Mohd Mustaffa Pembantu Pustakawan Kanan Staf muzammil490@uitm.edu.my 04-456 2228
PENGURUSAN PERPUSTAKAAN (UNIT KORPORAT & KOLABORASI)
Zakaria Muhammad Pembantu Pustakawan Kanan Staf zack@uitm.edu.my 04-456 2228
SUMBER RUJUKAN UNIVERSITI (UNIT SUMBER BERCETAK)
Noor Azlina Hamzah Pembantu Pustakawan Kanan Staf nazlina362@uitm.edu.my 04-456 2239
Mat Asri Baharom Pembantu Pustakawan Kanan Staf matasri@uitm.edu.my 04-456 2239
Mohd Amin Zainol Pembantu Pustakawan Staf amin513@uitm.edu.my 04-456 2239
PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN (UNIT SIRKULASI)
Hamidah Mohd Pembantu Pustakawan Kanan Staf hamidah959@uitm.edu.my 04-456 2238
Shazmie Huzni Mohd Sidik Pembantu Pustakawan Kanan Staf shazmie@uitm.edu.my 04-456 2238
PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN (UNIT RUJUKAN)
Norismaliza Che Oon Pembantu Pustakawan Kanan Staf Help Desk noris196@uitm.edu.my 04-456 2236
PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN (UNIT SOKONGAN PENYELIDIKAN)
Muhamad Azrul Ayob Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf azrul393@uitm.edu.my 04-456 2229/2249
Mazuriah Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Staf mazuriah141@uitm.edu.my 04-456 2229
PERPUSTAKAAN DIGITAL (UNIT PEMBELAJARAN DIGITAL)
Omar Zainol Pembantu Pustakawan Kanan Staf omar6379@uitm.edu.my 04-456 2230
Noor Azlina Mat Esoff Pembantu Pustakawan Staf azlinaesoff@uitm.edu.my 04-456 2230
PERPUSTAKAAN DIGITAL (UNIT SISTEM REPOSITORI & SAINS TERBUKA)
Faizul Zaman Sebudin Pembantu Pustakawan Kanan Staf faizul487@uitm.edu.my 04-456 2228
ARKIB UNIVERSITI (UNIT PENGURUSAN ARKIB)
Rosdi Hamad Rodzi Pembantu Pustakawan Kanan Staf rosdi427@uitm.edu.my 04-456 2231
Mohd Rostam Mohamad@Ahmad Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf rostam@uitm.edu.my 04-456 2250
Mohammad Ameerul Mohd Isa Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf ameer624@uitm.edu.my 04-456 2250
ARKIB UNIVERSITI (UNIT PENGURUSAN REKOD)
Rozaini Yahaya Pembantu Pustakawan Kanan Staf rozaini369@uitm.edu.my 04-456 2231